نشانگر پروتئین 2 (41110-14)

قبل از مرحله استریل کردن باید فرآیند شست‌و‌شو و پاکسازی به صورت کامل انجام شود. اگرچه در این مرحله کشتن میکروارگانیسم‌ها مدنظر نیست اما اگر به صورت دقیق و کامل انجام نشود، آلودگی‌های سطحی تاثیر مراحل ضد عفونی و استریلیزاسیون را کاهش می‌دهد. می‌توان گفت تا حدود 99 درصد بار زیستی موجود بر روی ابزار آلوده، با یک پاک سازی و تمیز کردن کامل از بین می‌روند و حذف می‌شوند.

نشانگر پروتئین RRS، یک تست سریع، دقیق و ساده جهت تشخیص پروتئین‌های باقی مانده بر روی سطوح دستگاه‌های شستشو دهنده، ضدعفونی‌کننده، تمیزکننده‌های اولتراسونیک، آندوسکوپ‌ها و وسایل جراحی می‌باشد. این کیت شامل یک ویال برای تشخیص پروتئین و یک سواب برای نمونه‌گیری از سطوح یا ابزارآلات است. وجود مقادیر کم یک میکروگرم از بقایای زنجیره‌های پروتئین بر روی سطوح یا وسایل توسط این نشانگر قابل تشخیص است. استفاده از این نشانگر با حداقل آموزش امکان‌پذیر است و تنها با تفسیر تغییر رنگ محلول انجام می‌شود.

شرایط نگهداری

تست پروتئین RRS در یخچال (بین دمای 4 الی 8 درجه سانتیگراد) نگهداری شود. در معرض نور، حرارت بالا، ضد عفونی کننده‌ها و مواد شیمیایی قرار داده نشود.

تذکر

در هنگام ترکیب کردن محتویات دو ویال، به دلیل حساسیت بالای تست، حتما از دستکش تمیز و عاری از پروتئین برای جلوگیری از ایجاد نتیجه مثبت کاذب استفاده شود.

ماندگاری

18 ماه پس از تولید

دانلود کاتالوگ

RRS_Protein_Test_2 (14-41110)   دریافت

Pin It on Pinterest

×